Norman F. Lent

U.S. Representative (Former)[R] NY-5, United States
View Official Bio 

0

C-SPAN BIOGRAPHICAL HISTORY

TITLE PARTY LOCATION Begin End Events
U.S. Representative

U.S. House of Representatives

Republican NY-5, United States 1971-01-03 1973-01-02 13
U.S. Representative

U.S. House of Representatives

Republican NY-4, United States 1973-01-03 1993-01-03 69

RECENT APPEARANCES

View More Appearances

APPEARS WITH LIST GRID

Loading...