Stanley N. Lundine

Lieutenant Governor

0

C-SPAN BIOGRAPHICAL HISTORY

TITLE PARTY LOCATION Begin End Events
Lieutenant Governor Democratic 4
U.S. Representative

U.S. House of Representatives

Democratic NY-34, United States 1983-01-03 1987-01-03 14
U.S. Representative

U.S. House of Representatives

Democratic NY-39, United States 1976-03-02 1983-01-02

RECENT APPEARANCES

View More Appearances

APPEARS WITH LIST GRID

Loading...