Robert T. Lagomarsino

U.S. Representative (Former)[R] CA-13, United States
View Official Bio 

0

C-SPAN BIOGRAPHICAL HISTORY

TITLE PARTY LOCATION Begin End Events
U.S. Representative

U.S. House of Representatives

Republican CA-13, United States 1974-03-05 1975-01-13 29
U.S. Representative

U.S. House of Representatives

Republican CA-19, United States 1975-01-14 1993-01-03 238

RECENT APPEARANCES

View More Appearances

APPEARS WITH LIST GRID

Loading...